ENGLISH

Aranacak kelimeyi giriniz:

 
 
 
 

Birliğimiz Genel Müdürlük ve Fabrikalarına Yapılacak Personel Alımına İlişkin Duyurular...

SINAVLARDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR…

9 Şubat 2020 Pazar Günü yapılacak sınavlarda uyulması gereken kurallar sınav giriş belgenizde ayrıntılı şekilde belirtilmekte olup, lütfen dikkatlice okuyunuz. Sınav Giriş Belgenizde de belirtildiği üzere; sınava girebilmeniz için sınav giriş belgeniz ile birlikte istenilen özellikteki kimlik belgenizin yanınızda bulunması gerekmektedir. Tüm adaylara başarılar dileriz...

TRAKYA BİRLİK

SINAV GİRİŞ BELGESİ ULAŞMAYAN ya da GİRİŞ BELGESİNDE HATALI BİR BİLGİ BULUNAN ADAYLARIN DİKKATİNE…

Sınav Giriş Belgeleri; Trakya Üniversitesi tarafından adayların bildikleri e-posta adreslerine gönderilmiştir. Sınav Giriş Belgesi yanında olmayanlar sınava alınmayacaktır. Bu kapsamda sınav giriş belgesi ulaşmayan ya da ulaşan giriş belgesinde hatalı bilgiler bulunan adayların Trakya Birlik Genel Müdürlüğü ile irtibata geçmesi gerekmektedir.

TRAKYA BİRLİK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Telefon: (0.284) 214 55 22 (dahili: 1053)

e-posta: ikm@trakyabirlik.com.tr

ADAYLARIN YAZILI SINAVA DAVETİ ve SINAV GİRİŞ BELGESİNİN GÖNDERİLMESİ…

Şahsen ya da posta yoluyla yaptığı iş başvurusu incelenip, gerekli şartları taşıdığı ve istenen bilgi ve belgeleri eksiksiz olarak ibraz ettiği tespit edilen adayların başvuru formunda yer alan GSM numarasına 09.02.2020 Pazar günü yapılacak yazılı sınava katılmalarının uygun görüldüğüne dair SMS gönderilmiştir. Trakya Üniversitesi tarafından yapılacak yazılı sınavlara ilişkin “Sınav Giriş Belgesi” adayların başvuru formunda yer alan elektronik posta adresine PDF formatında gönderilecektir.

İŞ BAŞVURULARI 03.01.2020 CUMA GÜNÜ SAAT 17.30’DA SONA ERMİŞTİR…

Birliğimiz web sitesinde yayımlanan personel alım ilanı kapsamında şahsen ya da posta yoluyla yapılan iş başvurularına 03.01.2020 Cuma günü mesai bitimi olan saat 17.30 itibariyle son verilmiştir. Bu tarihten sonra gerek yayımlanan ilan kapsamında gerekse de genel amaçlı yapılacak iş başvuruları hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir. Yapılacak seçme sınavlarına ilişkin başvurusu kabul edilen adaylara yönelik yapılacak tüm bilgilendirmeler bu sayfada yayımlanmaya devam edecek olup, aynı zamanda adayların bildirdikleri GSM numaralarına ve/veya e-posta adreslerine de gönderilecektir.

 

 

Paylaş