ENGLISH

Aranacak kelimeyi giriniz:

 
 
 
 

Birliğimiz 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında 164.Sırada

İstanbul Sanayi Odası’nın 1 Ocak- 31 Aralık 2018 tarihleri arasındaki  Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu değerlendirmesine göre; Birliğimiz 164. sırada yer alarak ilk 500 içerisinde üst sıralardaki yerini korudu.

İstanbul Sanayi Odası’nın 500 Büyük Sanayi Kuruluşu değerlendirme sıralaması hem takvim yılına göre, hem de üretimden net satışlara göre belirlenmektedir. 

Trakya Birlik, kısa adı “İSO 500”olarak  bilinen Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşunun yer aldığı araştırmada 01 Ağustos 2017-31 Temmuz 2018 tarihlerinde yaptığı 1 milyar 159 milyon 169 bin 248 TL’lik üretimden net satış rakamı ile 164. sırada yer aldı.

Belirtilen üretimden net satış rakamı ise,  Trakya Birlik’in tüm ticari faaliyetleri kapsamında yapılan satışlarını kapsamamakta, sınai faaliyet kapsamında yapılan üretimlerden gerçekleştirilen satışları kapsamaktadır.  

Birliğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet AKGÜN, her zaman Türkiye’nin en büyük  500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında kendine ön sıralarda yer almayı hedefleyen Trakya Birlik’ in başarı çıtasını her geçen gün biraz daha yükselterek, ortaklarımız başta olmak üzere Ülkemiz tarım ve sanayiine hizmetini sürdürmeye devam edeceğini belirtti.

AKGÜN açıklamasında: “Birliğimizin İSO 500 araştırmasında 164. sırada yer almasıyla başarımız bir kez daha tescil edilmiştir. Her yıl düzenli olarak elde ettiğimiz bu başarılarımızda ortaklarımız, çalışanlarımız, bayilerimiz ve tüketicilerimiz olmak üzere herkesin payı vardır. Hedefimiz üreticimize ve ülkemize daha faydalı olabilmektir. Trakya Birlik bugüne kadar her zaman ayçiçeği üreticisinin yanında olmuştur ve bundan sonra da üreticimizin yanında olmaya devam edecektir” dedi.

 
Paylaş