ENGLISH

Aranacak kelimeyi giriniz:

 
 
 
 

TRAKYEM VE ASYEM BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR

Trakya Birlik, kökleri 50 yıldan daha uzun bir geçmişe sahip, güvene ve işbirliğine dayalı ortaklığın yarattığı üstün bir başarı simgesidir. 1966 yılından bu yana Türk tarımına hizmette dev bir isim olan Trakya Birlik Türk çiftçisine kusursuz bir kooperatifçilik hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Birliğimiz, ülkemizin yağlık ayçiçeği rekoltesinin ortalama % 25-30 nu ortaklarından mübayaa etmekte, üretimlerini çevre ve doğaya saygılı, modern teknolojilerinin kullanıldığı kalite yönetim sistemlerine sahip üretim tesisleriyle gerçekleştirerek; yıllık takribi 180 bin ton/yıl ayçiçeği, 150 bin ton/yıl rafine yağ, 30 bin ton/yıl margarin üretimi ile Rafine Yağ ve Sofralık Margarin sektöründe lider Biryağ, Trakyağ , Birma  markalarıyla sofralarınızda yerini almaktadır.

Ayrıca, İşletmelerimiz bünyesindeki Karma Yem fabrikalarımızda takribi 288 bin ton/yıl karma yem üretimi ile birliğimize bağlı 48 kooperatifimiz ile ortaklarımızın ve üreticilerimizin yem ihtiyacını da karşılamaktayız.

Üretimin her aşamasında, hammadde ve nihai ürün kontrollerinin son teknoloji ile donatılmış laboratuvarlarımızda uzman personelimizce yaparak, taviz vermeyeceğimiz en önemli prensibimiz olan kaliteli üretimin her aşmada kontrolünü sağlamaktayız.

Büyükbaş ve küçükbaş hayvan yemi olarak hayvansal üretimin her döneminde üreticilerimizin ihtiyacını karşılayacak geniş ürün yelpazemizle kooperatiflerimizin bulunmadığı yerlerde yeni iş ortaklarımızla daha fazla bölgede kaliteli ürünlerimizi üreticilerimizle buluşturmak istiyoruz.

Yem bayimiz olmayı arzu eden girişimcilerimiz aşağıdaki telefon numaralarından bizimle irtibata geçebilirler.

Telefon: 0 284 214 55 22
Dahili : 1554
Yetkili : Emre CEYLANLAR   Mamul Satış ve Bayilik Organizasyon Müdür Yardımcısı                                                                                    

Trakyem ve Asyem ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 
Paylaş