ENGLISH

Aranacak kelimeyi giriniz:

 
 
 
 

Trakya Birlik`e Üstün Hizmet Ödülü

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent TÜFENKCİ, Trakya Birlik`e üstün hizmet ödülünü Yönetim Kurulu Başkanı Rafet SEZEN adına, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi KAHRAMAN`a verdi.

 07-10 Aralık tarihlerinde Ankara ATO Congresium`da düzenlenen 2017 Türkiye 2. Kooperatifler Fuarı`nda, İstanbul Sanayi Odasının hazırladığı `Türkiye`nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu` (İSO 500) sıralamasında her yıl düzenli olarak üst sıralarda yer alan, başarılı kooperatif birliklerinin yöneticilerine Bakan TÜFENKCİ tarafından üstün hizmet ödülü verildi. Törende ödül, Trakya Birlik Yönetim kurulu Başkanı Rafet SEZEN adına Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi KAHRAMAN`a Bakan TÜFENKCİ tarafından verildi.

2017 Türkiye 2. Kooperatifler Fuarı`na; Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi KAHRAMAN, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet AKGÜN, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin KOCABIYIK, Yönetim Kurulu Üyesi Remzi KOBAK, Yönetim Kurulu Üyesi Av. Emre YILMAZ, Genel Müdür Hakan ÇALEN, Genel Müdür Yardımcısı İlker ADSOY birlikte katıldılar.

Ödül töreninin ardından ödül alan yöneticiler ile birlikte fuar açılış kurdelesini kesen Bakan TÜFENKCİ, daha sonra Trakya Birlik standına gelerek Trakya Birlik Yönetim Kurulu üyeleri ve Genel Müdür Hakan ÇALEN ile bir süre sohbet etti. Stant ziyaretleri sonrasında yerli ve yabancı kooperatif birliklerinin temsilcilerinin katılımıyla dünyada ve Türkiye`de kooperatifçiliğin durumu, gelecekte neler yapılabileceği ile ilgili sunumların yer aldığı seminerler düzenlendi. Trakya Birlik adına seminer Mamul Satış Bayi Org. Müdürü Uğur GÖÇMEZ tarafından gerçekleştirildi.

 
Paylaş